Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Elemental

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • A Thursday

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Mimi

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★★

  • Angrezi Medium

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Ravening

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Chhichhore

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

  • Reign of the Supermen

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½