Sort by

nat has logged 28 entries for films during December 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★
Edit this entry  
26
Letters to Santa 3

Letters to Santa 3

2017
×
★½
Edit this entry  
26
Shrek the Halls

Shrek the Halls

2007
×
★★★½
Edit this entry  
26
Letters to Santa 2

Letters to Santa 2

2015
×
★★½
Edit this entry  
26
Baby's Day Out

Baby's Day Out

1994
×
★★★½
Edit this entry  
26
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Call Me Claus

Call Me Claus

2001
×
★★½
Edit this entry  
25
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
Takeover

Takeover

2020
×
★★
Edit this entry  
24
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Elf

Elf

2003
×
★★★½
Edit this entry  
24
A Charlie Brown Christmas

A Charlie Brown Christmas

1965
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Letters to Santa 2

Letters to Santa 2

2015
×
★★½
Edit this entry  
23
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Midnight at the Magnolia

Midnight at the Magnolia

2020
×
★★
Edit this entry  
17
A Cinderella Story: Christmas Wish

A Cinderella Story: Christmas Wish

2019
×
★½
Edit this entry  
14
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Home Alone 4

Home Alone 4

2002
×
★½
Edit this entry  
06
Rudolph the Red-Nosed Reindeer: The Movie

Rudolph the Red-Nosed Reindeer: The Movie

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Home Alone 3

Home Alone 3

1997
×
★★★½
Edit this entry  
01
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry