Sort by
  • The Nun II

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Watcher

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Ghosts of War

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★★

  • The Vanished

    ★½

  • Lost Girls

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The King

    ★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★½

  • Ford v Ferrari

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Rocketman

    ★★★★★