Sort by

nadeen has logged 13 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Post

The Post

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
That Thing You Do!

That Thing You Do!

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Almost Famous

Almost Famous

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Heathers

Heathers

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Mirror: Arkangel

Black Mirror: Arkangel

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Casting JonBenet

Casting JonBenet

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Passengers

Passengers

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
While You Were Sleeping

While You Were Sleeping

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry