nad 🎀 has logged 33 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Beach

The Beach

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
I Origins

I Origins

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Manson Family Vacation

Manson Family Vacation

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The House Bunny

The House Bunny

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sisters

Sisters

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Fun Mom Dinner

Fun Mom Dinner

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★★
Edit this entry  
12
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Can't Hardly Wait

Can't Hardly Wait

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Angus, Thongs and Perfect Snogging

Angus, Thongs and Perfect Snogging

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Death Race

Death Race

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
Read the review Edit this entry  
03
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
G.B.F.

G.B.F.

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry