Naman has logged 56 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
Things Heard & Seen

Things Heard & Seen

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Justice Society: World War II

Justice Society: World War II

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★
Edit this entry  
06
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Flubber

Flubber

1997
×
★★★
Edit this entry  
23
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Daredevil

Daredevil

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Live by Night

Live by Night

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ammonite

Ammonite

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
What are the Odds?

What are the Odds?

2019
×
★★★
Edit this entry  
06
Dunston Checks In

Dunston Checks In

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
From Russia with Love

From Russia with Love

1963
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
San Andreas

San Andreas

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Fantastic Woman

A Fantastic Woman

2017
×
★★★
Edit this entry  
28
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★
Edit this entry  
11
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★
Edit this entry  
09
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★
Edit this entry  
06
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★
Edit this entry  
01
X2

X2

2003
×
★★★
Edit this entry  
01
X-Men

X-Men

2000
×
★★★
Edit this entry  
15
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

2010
×
★★★
Edit this entry  
15
Clerks

Clerks

1994
×
★★★
Edit this entry  
10
Justice League Dark

Justice League Dark

2017
×
★★★
Edit this entry  
06
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★
Edit this entry  
05
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★
Edit this entry  
04
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★★
Edit this entry  
10
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Batman: Gotham by Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
Jay and Silent Bob Strike Back

Jay and Silent Bob Strike Back

2001
×
★★★
Edit this entry  
28
Agent 327: Operation Barbershop

Agent 327: Operation Barbershop

2017
×
★★★
Edit this entry  
03
Ikigami: The Ultimate Limit

Ikigami: The Ultimate Limit

2008
×
★★★
Edit this entry  
20
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★★
Edit this entry  
06
Dance With Me

Dance With Me

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★
Edit this entry  
31
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★
Edit this entry