• The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Godzilla

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Rebecca

    ★★★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Superman

    ★★½

  • Green Lantern

    ★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★½

  • Batman & Robin

    ★½

  • Coming 2 America

    ★½