Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Mr. Rice's Secret

Mr. Rice's Secret

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Son of Godzilla

Son of Godzilla

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
RRR

RRR

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ricky Gervais: SuperNature

Ricky Gervais: SuperNature

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Morbius

Morbius

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Bill Maher: #Adulting

Bill Maher: #Adulting

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
24
The Meeting

The Meeting

×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Exte: Hair Extensions

Exte: Hair Extensions

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Balloon Club, Afterwards

Balloon Club, Afterwards

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Slave Girls from Beyond Infinity

Slave Girls from Beyond Infinity

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Dave Chappelle: Unforgiven

Dave Chappelle: Unforgiven

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Strange Circus

Strange Circus

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Simpsons in Plusaversary

The Simpsons in Plusaversary

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Hazard

Hazard

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Viral Spiral

A Viral Spiral

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Man 2020

Man 2020

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Fear of the Deer

Fear of the Deer

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Happiness

Happiness

2017
×
Read the review Edit this entry  
16
Are you lost in the world like me?

Are you lost in the world like me?

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
16
The Walk Home

The Walk Home

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
16
How will you die?

How will you die?

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Where Are They Now?

Where Are They Now?

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Wake Up Call

Wake Up Call

2014
×
Read the review Edit this entry  
16
What a hunt!

What a hunt!

2013
×
Read the review Edit this entry  
16
Anytime Is Ice Cream Time

Anytime Is Ice Cream Time

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Man

Man

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
16
In The Fall

In The Fall

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dave Chappelle: Deep in the Heart of Texas

Dave Chappelle: Deep in the Heart of Texas

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Antfarm Dickhole

Antfarm Dickhole

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Dave Chappelle: Sticks & Stones

Dave Chappelle: Sticks & Stones

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Fat Albert

Fat Albert

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Into a Dream

Into a Dream

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Armageddon

Armageddon

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Noriko's Dinner Table

Noriko's Dinner Table

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
No-Pants Girls: Movie Box-ing2

No-Pants Girls: Movie Box-ing2

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
When I Grow Up

When I Grow Up

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
No Memory Woman

No Memory Woman

2004
×
Read the review Edit this entry  
09
Woman in the Viewfinder

Woman in the Viewfinder

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Virtual Love

Virtual Love

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Father's Day

Father's Day

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Suicide Club

Suicide Club

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
0cm⁴

0cm⁴

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Utsushimi

Utsushimi

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ankle Biters

Ankle Biters

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry