• World War Z

    ★★★★

  • Batman Forever

    ★★★★

  • Batman Returns

    ★★★★½

  • Batman

    ★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★★

  • Lulli

  • House of Wax

    ★★★

  • Batman Begins

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Hostel

  • Single All the Way

    ★★

  • Sausage Party

  • It Follows

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★