Sort by
  • Dumb Money

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Long Live Love!

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Emily

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★

  • Fall

    ★½

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Love Destiny: The Movie

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

  • Spiderhead

    ★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Sick of Myself

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

  • Men

    ½

  • Jackass 4.5

  • EO

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • Fast & Feel Love

    ★★★