Sort by
  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Men

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Adam Project

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

  • Fresh

    ★★

  • The King's Man

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

  • Hawkeye

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

  • Squid Game

  • Cry Macho

    ★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Belfast

    ★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★½

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service