nari has logged 44 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Awake

Awake

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Waves

Waves

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Freaks

Freaks

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Chemical Hearts

Chemical Hearts

2020
×
Read the review Edit this entry  
21
Me Sinto Bem com Você

Me Sinto Bem com Você

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
Me Sinto Bem com Você

Me Sinto Bem com Você

2021
×
★½
Read prior review Edit this entry  
20
Stowaway

Stowaway

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Oxygen

Oxygen

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Caught by a Wave

Caught by a Wave

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Her

Her

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Age of Adaline

The Age of Adaline

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mommy

Mommy

2014
×
Read the review Edit this entry  
04
Things Heard & Seen

Things Heard & Seen

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Greenland

Greenland

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Fractured

Fractured

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
Read the review Edit this entry  
17
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Words on Bathroom Walls

Words on Bathroom Walls

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Run

Run

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Little Fires Everywhere

Little Fires Everywhere

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Normal People

Normal People

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Raw

Raw

2016
×
Read the review Edit this entry  
26
The Platform

The Platform

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
After We Collided

After We Collided

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Behind Her Eyes

Behind Her Eyes

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry