RSS feed for natalieisfrzing
  • Hamilton

    ★★★★★

  • Artemis Fowl

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★★★

  • 365 Days

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Mucho Mucho Amor

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Cats

    ½

  • 6 Underground

  • Little Women

    ★★★★★

  • Playing with Fire

    ★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Waves

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★★

  • I Am Mother

    ★★★

  • Adam

    ★½

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Instant Family

  • Bird Box

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★½

  • Vox Lux

    ★★★½

  • Skin

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Animal World

  • Hotel Artemis

    ★★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Mute

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Beyond Skyline

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Cargo

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Long Shot

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Veronica

    ★★½

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★★★

  • Loving Vincent

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • 68 Kill

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • The Little Hours

    ★★★★

  • Buster's Mal Heart

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • The Girl with All the Gifts

    ★★★★★

  • Undrafted

    ★★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★★

  • The Danish Girl

    ★★★★★

  • Jupiter Ascending

    ★★★½