Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Tenet

  • The Father

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Her

    ★★★★½

  • About Time

    ★★½

  • Project X

    ★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Inception

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★½

  • Drained

    ★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★½

  • Vanilla Sky

    ★★★½

  • Fight Club

    ★★★★★

  • O Auto da Compadecida

    ★★★★★

  • Toy Story

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • Solaris

    ★★★

  • Once Upon a Time in the West

    ★★★★★

  • 2001: A Space Odyssey

    ★★★★