Sort by
  • Matt Rife: Natural Selection

    ½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Reptile

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

  • The Out-Laws

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

  • They Cloned Tyrone

  • Meg 2: The Trench

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • BEEF

  • Evil Dead Rise

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★★

  • Your Place or Mine

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

  • JUNG_E

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Slumberland

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amsterdam

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Bruiser

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy