Nate has logged 17 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Wheel of Fortune and Fantasy

Wheel of Fortune and Fantasy

2021
×
★★★★
Edit this entry  
27
Long Weekend

Long Weekend

2021
×
★★½
Edit this entry  
25
Good on Paper

Good on Paper

2021
×
★★
Edit this entry  
25
The Last Seduction

The Last Seduction

1994
×
★★★★
Edit this entry  
21
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★½
Edit this entry  
19
The Hand

The Hand

2004
×
★★★½
Edit this entry  
18
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★
Edit this entry  
16
Planes, Trains and Automobiles

Planes, Trains and Automobiles

1987
×
★★★½
Edit this entry  
15
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Edit this entry  
10
F9

F9

2021
×
★★½
Edit this entry  
10
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★½
Edit this entry  
05
Millennium Actress

Millennium Actress

2001
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★½
Edit this entry