nathanbrokaw has logged 17 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Circle

Circle

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
27
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
24
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
22
FRED: The Movie

FRED: The Movie

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

2012
×
★★★★
Edit this entry  
19
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Airplane!

Airplane!

1980
×
★★★★
Edit this entry  
13
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
11
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Tusk

Tusk

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★½
Edit this entry  
07
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★½
Edit this entry