• Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Home Team

    ★½

  • Quiet Valley

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Autumn Road

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • The Marksman

    ★½

  • WandaVision

  • What Bitch?

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Host

    ★★½

  • Greenland

    ★★

  • Unhinged

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Roller Girl

    ★★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • The Hunt

    ★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½