Naweed has logged 17 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★
Edit this entry  
29
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★½
Edit this entry  
26
Casino

Casino

1995
×
★★★★
Edit this entry  
26
Rocky Balboa

Rocky Balboa

2006
×
★★★½
Edit this entry  
25
Fright Night

Fright Night

2011
×
★★★
Edit this entry  
25
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★½
Edit this entry  
24
The Platform

The Platform

2019
×
★★★½
Edit this entry  
24
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
[REC]

[REC]

2007
×
★★★½
Edit this entry  
18
Invasion of the Body Snatchers

Invasion of the Body Snatchers

1978
×
★★★★
Edit this entry  
16
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★★
Edit this entry  
10
Close Encounters of the Third Kind

Close Encounters of the Third Kind

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Squid and the Whale

The Squid and the Whale

2005
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★½
Edit this entry