Sort by
  • Malqueridas

  • Saw X

    ½

  • The Other Son

    ★★

  • Mimang

    ★★★★½

  • Seagrass

    ★★★½

  • They Shot the Piano Player

    ★★★★½

  • Miguel Littin, clandestino en Chile

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Beast

    ★★★★★

  • El Conde

    ★★★★½

  • Where the Devil Roams

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Undefined Things

    ★★★★★

  • Robot Dreams

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Eureka

    ★★★★½

  • Life in the Dark

  • Deaths and Wonders

    ★★★

  • Sow

  • To Catch a Killer

    ★★★★★

  • Ana Morphose

  • Inside

    ★★★★

  • If Yes, Okay

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Clorindo Testa

  • Suzume

    ★★★★

  • The Girl from Uruguay

    ★★★

  • The Face of the Jellyfish

    ★★★½

  • Into the Abyss

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Smile

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • So Much Tenderness

    ★★★★

  • Trenque Lauquen

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Wolf and Dog

    ★★★

  • I Have Electric Dreams

    ★★★★½

  • Human Flowers of Flesh

    ★★½

  • Luxembourg, Luxembourg

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Argentine National Team, Road to Qatar

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • The Flying Sailor

  • The Beasts

    ★★★★

  • Chile '76

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Stranger

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Scarlet

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • A Short Story

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Stranger at the Gate

  • The Batman

    ★★★★

  • Alcarràs

    ★★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★★★