• C'mon C'mon

    ★★★★

  • Nitram

    ★★★★★

  • The Night House

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • The Humans

    ★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Ascension

    ★★★★

  • The Commitments

    ★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • King Richard

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Benedetta

    ★★★

  • Dashcam

    ★½

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★½