• Apt Pupil

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Dark Tower

    ★★½

  • The Dark Tower

    ★★½

  • Prince and the Revolution: The Makings Of Rain

    ★★★★★

  • Prince: Rave un2 the Year 2000

    ★★★½

  • Prince and the Revolution LIVE!

    ★★★★

  • Operating Thetan Summit 2007

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • For the Hungry Boy

    ★★★½

  • The Stand

    ★★★

  • Appointment with Death

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • The Pink Floyd Story: Which One's Pink?

    ★★★

  • Prince: A Purple Reign

    ★★★

  • Prince: Live At Paisley Park - December 31, 1987

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★