• Tenet

    ★★★

  • Late Spring

    ★★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★★★

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★½

  • Raw

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★

  • Finding Vivian Maier

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Young Frankenstein

    ★★★★

  • The Verdict

    ★★★★

  • Bridge of Spies

    ★★★★

  • Frankenstein

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Minding the Gap

    ★★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★