• Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • The Triplets of Belleville

    ½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Once Upon a Time in Mexico

    ★★½

  • Desperado

    ★★★½

  • Solomon

    ★★★

  • Sleeping Beauty

    ★★

  • Alice in Wonderland

  • Lilo & Stitch

    ½

  • D3: The Mighty Ducks

    ★★★½

  • The Mighty Ducks

    ★★★½

  • D2: The Mighty Ducks

    ★★½

  • Barabbas

    ★½

  • Dumbo

    ★★★