Sort by
  • Infinity Pool

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★

  • You People

  • Babylon

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Disenchanted

  • Spirited

    ★★★

  • Stutz

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Sick

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • House of Darkness

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • A Perfect Pairing

    ★½

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½