• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Olaf Presents

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • F9

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½