• Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Guava Island

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★½

  • Abe

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • The Hug

  • Venom

    ★★★½

  • Night School

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Conor McGregor: Notorious

    ★★★★★

  • Justice League

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Upside

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★½

  • My Friend Dahmer

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Storks

    ★★★

  • Sing

    ★★★½

  • Suicide Squad

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½