Sort by

Caleb has logged 14 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tenet

Tenet

2020
×
Read the review Edit this entry  
21
Twin Peaks

Twin Peaks

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fire

Fire

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Last and First Men

Last and First Men

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Oasis

Oasis

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
Read the review Edit this entry  
05
To the Wonder

To the Wonder

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Once Upon a Time in the West

Once Upon a Time in the West

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Knight of Cups

Knight of Cups

2015
×
★★★★½
Edit this entry