Sort by
  • Mickey 17

  • Mean Girls

  • Minha Irmã e Eu

    ★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Monster

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Knights of the Zodiac

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Polite Society

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • The Hacktivist

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Darlings

    ★★★

  • Indian Predator: The Butcher of Delhi

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Broker

  • Fast & Feel Love

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • My Small Land

    ★★★½

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Badhaai Do

    ★★★½

  • Snipers

    ★★★

  • The Battle at Lake Changjin II: Water Gate Bridge

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Myanmar Diaries

    ★★½

  • The Silent Sea

    ★★★½

  • Minnal Murali

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

  • ‘joke!’ Berlin Sketch Video

    ★★★

  • Railway Heroes

    ★★★½

  • Meenakshi Sundareshwar

    ★½

  • Inspector Koo

    ★★★½

  • Memória Sufocada

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★★½

  • Dali & Cocky Prince

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Farha

    ★★★★

  • D.P.

    ★★★½

  • Tokyo 2020 Olympics Closing Ceremony

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Tokyo 2020 Olympic Opening Ceremony: United by Emotion

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Escape from Mogadishu

    ½

  • Haruhara-san's Recorder

    ★★★½

  • Titane

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • 1921

    ★★★

  • Skater Girl

    ★★

  • Sunny Sisters

    ★★★½