Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

  • Ghosted

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Murder Mystery 2

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • We Have a Ghost

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Your Place or Mine

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

  • You People

  • This Place Rules

  • Shotgun Wedding

  • The Pale Blue Eye

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Stutz

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Watcher

  • Black Adam

  • Significant Other

  • Entergalactic

  • Inside Man

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

  • Goodnight Mommy

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

  • The Good Nurse

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

  • Ticket to Paradise

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

  • Empire of Light

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★