• Spider-Man

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★

  • Jackie

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★

  • We're the Millers

    ★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Professor Marston and the Wonder Women

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★

  • The Matrix

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Pleasantville

    ★★★★