Sort by
  • Joker: Folie à Deux

    ★★★★★

  • Mickey 17

  • Untitled Dirty Dancing Sequel

  • El Muerto

    ★★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Evil Dead Rise

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★½

  • House Party

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Secret Headquarters

  • Fall

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★