Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • The Strays

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Sharper

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★

  • Ghosted

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • The Estate

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • I Like Movies

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • About Fate

    ★★½

  • The Swimmers

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Wedding Season

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • American Carnage

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★