Sort by
  • Nimona

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • The Old Oak

    ★★★½

  • La Chimera

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • All to Play For

    ★★★½

  • Kennedy

    ★★

  • Just The Two Of Us

    ★★★

  • The Pot-au-Feu

    ★★★★

  • The Mother of All Lies

    ★★★½

  • Hopeless

    ★★½

  • Kidnapped

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Terrestrial Verses

    ★★★★

  • Kubi

    ★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • The Settlers

    ★★★½

  • Club Zero

    ★★½

  • The Book of Solutions

    ★★★½

  • Project Silence

  • Acide

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Firebrand

    ★★★½

  • The Breaking Ice

    ★★★½

  • Banel & Adama

    ★★½

  • Robot Dreams

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Four Daughters

    ★★★½

  • The New Boy

    ★★½

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • Eureka

    ★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Rosalie

    ★★★

  • Black Flies

    ★½

  • The Delinquents

    ★★★

  • The Sweet East

    ★★★½

  • The Animal Kingdom

    ★★★½

  • Homecoming

    ★★★

  • The Goldman Case

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • Occupied City

    ★★½

  • Jeanne du Barry

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Ghosted

  • Mafia Mamma

    ★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½