Sort by
  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pomp & Circumstance

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Heart of Stone

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • White Men Can't Jump

  • The Little Mermaid

    ★½

  • The Mother

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Beautiful Disaster

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Jess Plus None

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Friends from Home

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Every Man For Himself

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Your Place or Mine

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • A Childless Village

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½