RSS feed for j

j has rated 160 films ★★★ .

  • Friday the 13th Part 2

    ★★★

  • Jurassic Park

    ★★★

  • High School Musical

    ★★★

  • The Three Stooges

    ★★★

  • Butterfly of Love

    ★★★

  • Hollow Man

    ★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★

  • Daisy Kenyon

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Free Radicals

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

    ★★★

  • Bonnie and Clyde

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Tucker: The Man and His Dream

    ★★★

  • Dementia 13

    ★★★

  • Casino Royale

    ★★★

  • Steamboat Willie

    ★★★