Sort by
  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★½

  • Swan Song

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Father Christmas Is Back

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Love Hard

    ★★★