Sort by
  • Grounded II: Making The Last of Us Part II

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Silent Night

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★½

  • Saltburn

    ½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • The Machine

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

  • Money Shot: The Pornhub Story

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★