Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Black Widow

  • The Forever Purge

  • Luca

  • Cruella

  • Raya and the Last Dragon

  • Tenet

    ★★

  • Onward

  • Palm Springs

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

  • Black Panther

    ★★

  • Hereditary

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Okja

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

  • Get Out

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Hacksaw Ridge

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Deadpool

  • The Revenant

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • The Martian

  • Ant-Man

  • Inside Out

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

  • Avengers: Age of Ultron

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Interstellar

  • Gone Girl

  • Nightcrawler

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Captain America: The Winter Soldier

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street