nickgofas has logged 17 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Transformers: The Movie

The Transformers: The Movie

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Transformers: Age of Extinction

Transformers: Age of Extinction

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Revenge of the Fallen

2009
×
Read the review Edit this entry  
06
The Ringer

The Ringer

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Anomalisa

Anomalisa

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hulk

Hulk

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Stunt Double

The Stunt Double

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry