Sort by
  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ½

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • A Man Called Otto

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

  • Disenchanted

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★★★★

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Amsterdam

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Morbius

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Deep Water

    ★★★★

  • The Bad Guys

  • Ambulance

    ★★★★½

  • The Lost City

  • Turning Red

  • No Exit

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

  • Jackass Forever

  • Fresh

  • Scream

  • The 355

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★