Sort by
  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Snow Falls

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★

  • V/H/S/99

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Love Life

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ½

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ½

  • They/Them

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★½

  • Next Exit

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Pacifiction

    ★★

  • Close

    ★★★½

  • Broker

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★½

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★★½

  • Joyland

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • R.M.N.

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • EO

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★½

  • I Love My Dad

    ★★★★