• Bad Moms

    ★★★★

  • Undrafted

    ★★★★

  • Cans

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★½

  • The 5th Wave

    ★★★

  • Creed

    ★★★

  • Being Charlie

    ★★★½

  • Self/less

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★★

  • Carol

    ★★★½

  • Salt of the Earth

  • Old Timer

  • The DUFF

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Whiplash

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • We're the Millers

    ★★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★½

  • The Kings of Summer

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★

  • How to Survive a Plague

    ★★★

  • The Old Switcha-roo

  • The Avengers

    ★★★½

  • Frenemies

    ★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★

  • The Muppets

    ★★★★

  • Friends with Benefits

    ★★★

  • Horrible Bosses

    ★★★

  • Thor

    ★★★

  • Lemonade Mouth

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Hall Pass

    ★★½

  • Monster High: New Ghoul at School

  • The Social Network

    ★★★½

  • Displaced

  • Easy A

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★

  • The Hangover

    ★★★½

  • CC 2010

  • Twilight

    ★★★½

  • Iron Man

    ★★★

  • Forgetting Sarah Marshall

    ★★★★

  • Superbad

    ★★★

  • Hairspray

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★★½

  • Night at the Museum

    ★★★★

  • Wild Tigers I Have Known

    ★★★★

  • RV

    ★★★

  • High School Musical

    ★★★★

  • Barbie and the Magic of Pegasus 3-D

    ★★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★

  • Brokeback Mountain

    ★★★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★½

  • Pooh's Heffalump Movie

    ★★★★

  • White Chicks

    ★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

  • Legally Blonde

    ★★★★

  • Atlantis: The Lost Empire

    ★★★★

  • Wet Hot American Summer

    ★★★★

  • Rugrats in Paris: The Movie

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★½

  • Life Is Beautiful

  • Hercules

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Fargo