Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • The Beguiled

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • The Love Witch

    ★★½

  • The Peanuts Movie

    ★★★★★

  • The Intern

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

    ★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★½

  • Her

    ★★★½

  • The Great Gatsby

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★★

  • Monte Carlo

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★

  • Elite Squad

    ★★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★★

  • How to Lose a Guy in 10 Days

    ★★★★

  • Chicago

    ★★★★★

  • City of God

    ★★★★★

  • The Princess Diaries

    ★★★★★

  • Scream 3

    ★★★

  • 10 Things I Hate About You

  • Scream 2

    ★★★★

  • Princess Mononoke

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Dead Poets Society

    ★★★★★