Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Son

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Seven Locks

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Breaking

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★