Sort by

nick wibert has logged 10 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Man Who Killed Don Quixote

The Man Who Killed Don Quixote

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry