nick wibert has logged 13 entries for films during November 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mean Streets

Mean Streets

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Raging Bull

Raging Bull

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry