Sort by
  • The Killer

  • Oppenheimer

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Asteroid City

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★★

  • Bones and All

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • Barbarian

  • Nope

  • Hustle

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • No Time to Die

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

  • Dune

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Titane

  • Pig

  • Night Surfers

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Soul

  • Nomadland

  • I'm Thinking of Ending Things

  • An American Pickle

  • DHARMA

  • 8:46

  • Wind in the Trees

  • Forget About Everything for Awhile

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • A Quiet Place Part II

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Goldfinch

  • Jojo Rabbit

  • Waves

  • Marriage Story

  • Anima

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

  • Low Tide

  • Avengers: Endgame

  • Booksmart

  • The Peanut Butter Falcon

  • Us

  • Leaving Neverland

  • These Days

    ★★★★★

  • System Crasher

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★★

  • Green Book

  • High Life

  • mid90s