Sort by
  • Babylon

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Seance of the Past

    ★★★★½

  • Spirited

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ½

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Spiderhead

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Senior Year

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Moon Knight

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

  • Marry Me

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ½

  • Moonfall

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Sharp Stick

  • Fresh

    ★½

  • When You Finish Saving The World

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★