Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

  • Avatar: The Way of Water

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Outside

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Sidney

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Queens of the Qing Dynasty

  • Death on the Nile

    ★★

  • The House

  • LCD Soundsystem Holiday Special

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Embers

  • House of Gucci

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Mad God

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Paris, 13th District

    ★★★★½

  • A Hero

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★